Nav view search

Navigation

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Belka2


 

MULTIMEDIA PAKIETY USŁUG

Zamawiaj usługi bez wychodzenia z domu. Zamówienie można złożyć telefoniecznie a dokumenty odebrać przy wizycie technika. W przypadku usług mobilnych nie wymygających montażu dokumenty i sprzet wysyłamy kurierem. W wybranych miejscowościach istnieje możliwość umówienia się na wizytę w domu z doradcą klienta. Dotyczy to następujących miejscowości i ich okolic: Płock, Płońsk, Sierpc, Żuromin, Działdowo, Nidzica, Mława, Warszawa, Gąbin, Gostynin, Kutno, Łowicz, Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Żyrardów, Skierniewice, Głowno, Brzeziny, Krośniewice, Ozorków, Łódź, Rypin.

MMP Paczki 02.2021   

Eleven Sports
elevensports1 elevensports2 elevensports3 sportklub logo fightklub hd logo
Oglądaj na żywo takie wydarzenia i rozgrywki sportowe, jak m.in. niemiecka Bundesliga, hiszpańska LaLiga Santander, włoska Serie A TIM czy angielskie FA Cup, Championship i Carabao Cup, a także wyścigi Formula 1®, turnieje tenisowe z cyklu ATP 250 oraz Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych.   

 

*Program telewizyjny objęty gwarancją Operatora. Gwarancja nie dotyczy jakości obrazu, która może być dostarczana w wersji SD lub HD.
1) Programy telewizyjne, które nie zostały oznaczone * nie są objęte gwarancją Operatora, ani nie stanowią części Umowy o usługę telewizji cyfrowej.
2) Liczba programów telewizyjnych nie jest gwarantowana przez Operatora, ani nie stanowi części Umowy o usługę telewizji cyfrowej.
3) Niniejszy wykaz programów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego, ma jedynie charakter informacyjny i aktualny jest na dzień 1.12.2020 r.
4) Programy TVP 1, TVP 2, TVP 3, Polsat, TVN, TV 4 oraz TV Puls są przeznaczone do powszechnego i nieodpłatnego odbioru również w sposób cyfrowy drogą rozsiewczą naziemną.
5) Program lokalny dostępny w wybranych lokalizacjach.

Prezentowane powyżej ceny uwzględniają rabaty -5 zł za zgody marketingowe oraz -5 zł za e-fakturę.

Usługi internetu stacjonarnego i mobilnego, telefonii komórkowej i stacjonarnej oraz telewizji cyfrowej to usługi telekomunikacyjne Operatora Multimedia Polska S.A., ul. Wendy 7/9, 81-341 Gdynia. Informacje o aktualnej ofercie, w tym o warunkach promocyjnych, Regulaminy i Cenniki usług są dostępne pod numerem telefonu +48787444444. Informacja na stronie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego, lecz zaproszenie do zawarcia umowy.